Transport Międzynarodowy

Wycena Transportu

+48 500 255 000

Alkev transport i spedycja

Drogowy Transport Międzynarodowy na Terenie Europy

Transport międzynarodowy to usługa przewozowa pomiędzy różnymi krajami, np. z Polski do Niemiec. Ten rodzaj transportu jest głównym filarem naszej działalności. Swoim zasięgiem obejmuje teren niemalże całej Europy . Transport międzynarodowy świadczymy wyłącznie dla firm.Transport międzynarodowy, w odróżnieniu od krajowego, odbywa się pomiędzy różnymi krajami na terenie Unii Europejskiej i nie tylko. Jest to jedna z form transportu drogowego. Trasa przewozu przebiega na pewnym odcinku, a jego celem może być np. dostarczenie produktu z miejsca wytworzenia do miejsca docelowego lub punktu przeładunku.

Usługi transportowe ładunków ADR świadczymy wyłącznie dla firm

Nasza firma oferuje profesjonalny transport materiałów niebezpiecznych, w tym substancji chemicznych, gazów, paliw oraz innych produktów zgodnych z europejskimi regulacjami ADR. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami oraz wykwalifikowaną kadrą kierowców, którzy posiadają wymagane uprawnienia ADR oraz doświadczenie w transporcie niebezpiecznych ładunków.

Zapewniamy w organizacji transportów ADR:

Transport Międzynarodowy

Transport Towarów na Całą Europę

Twoje przesyłki dotrą do celu w czasie i w idealnym stanie. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że transport na całą Europę może być prosty i wygodny!

Transport Drogowy ADR

Nasza firma posiada specjalnie przystosowane pojazdy, które spełniają wszystkie wymagane normy i standardy bezpieczeństwa. Naszym kierowcom przeprowadzamy regularne szkolenia w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje przesyłki zostaną przetransportowane w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami prawa.

Transport Drogowy Chłodniczy

Nasza firma oferuje usługi transportu chłodniczego na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami z zaawansowanym systemem chłodzenia, które są w stanie utrzymać stabilną temperaturę w całym czasie przewozu. Nasza flota pojazdów spełnia wszelkie wymagania norm i standardów bezpieczeństwa.

Słowacja
WYCEŃ TRANSPORT
Finlandia
WYCEŃ TRANSPORT
Chorwacja
WYCEŃ TRANSPORT
Słowenia
WYCEŃ TRANSPORT
Hiszpania
WYCEŃ TRANSPORT
Portugalia
WYCEŃ TRANSPORT
Holandia
WYCEŃ TRANSPORT
Bułgaria
WYCEŃ TRANSPORT
Irlandia
WYCEŃ TRANSPORT
Luksemburg
WYCEŃ TRANSPORT
Bułgaria
WYCEŃ TRANSPORT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wycena Transportu

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Chwilę po otrzymaniu zapytania, skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów dotyczących transportu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres e–mail, telefon przez firmę Alkev ul.Warszawska 31
Wsola 26-660 będącą administratorem danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. 

Zostaw Numer Telefonu, Oddzwonimy

Transport i Spedycja

Biuro

Zarząd

Windykacja

Lokalizacje Firmy

Copyright alkev.pl © 2023 All Rights Reserved.